آموزش ورود به تلگرام نسخه جدید دسکتاپ

آموزش ورود به تلگرام نسخه جدید دسکتاپ

آموزش ورود به تلگرام نسخه جدید دسکتاپ

سلام خدمت تمام کاربران عزیز سایت آچار فرانسه . ایمیل های زیادی مبنی بر عدم ورود به تلگرام دسکتاپ دریافت کردیم و امروز قصد داریم در مورد این موضوع صحبت کنیم .

تلگرام در آپدیت جدید خودش در نسخه دسکتاپ ، اجازه ارسال کد به شماره تلفن را نمیدهد. این از نظر امنیتی بسیار خوب میباشد اما کار را برای خیلی از کاربران دشوار میکند.

هنگامی که در نسخه دسکتاپ تلگرام شماره خود را وارد میکنید و درخواست ارسال کد را دارید با پیغام زیر مواجه میشوید

please enter the code that was sent to you via telegram or log in via QR code.
if you haven,t signed up for telegram yet,
please register from your phone or tablet first.

آموزش ورود به تلگرام نسخه جدید دسکتاپ

آموزش ورود به تلگرام نسخه جدید دسکتاپ

تلگرام در اینجا به شما میگوید که اگر قصد ورود به حساب کاربری خود را دارید کدی که برای شما در تلگرام تلفن همراه یا تبلت ارسال کرده ایم را وارد کنید.

اگر شما برای اولین بار از خط خود برای تلگرام استفاده میکنید ، با نسخه دسکتاپ نمیتوانید ثبت نام کنید . شما باید ابتدا در تلگرام تلفن همراه خود وارد شوید و سپس شماره خود را در تلگرام دسکتاپ وارد نمایید . از طرف Telegram پیامی برای شما در پیام رسان ارسال میشود که کد ورود در آن نوشته شده است . شما کافیست آن کد را در تلگرام دسکتاپ وارد نمایید

نکته : شما میتوانید از طریق QR هم وارد شوید

ارور internal server تلگرام چیست ؟

ارور internal server تلگرام چگونه رفع میشود؟

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد در هنگام وارد کردن شماره تلفن در نسخه دسکتاپ با ارور internal server مواجه میشوید.

خیلی از سایت ها میگویند که این خطا از سمت سرور میباشد.

شما کافیست تلگرام نسخه دسکتاپ را یکبار بروزرسانی کنید و به نسخه آخر ارتقا دهید و دوباره شماره خود را وارد کنید. میبینید که دیگر با خطا internal server مواجه نمیشوید.

لینک کوتاه:

https://a4fran3.ir/?p=49783

2 نظرات

  • اینا که گفتی رو میدونستیم رفیق الان مشکلی از ما رفع نشده مشکل اصلی و اساسی اینه که در نسخه جدید که منتشر شده و بروز کردم از حساب کاربری پریده بیرون و پیغام ورود با کیو آر کد و یا دریافت پیامک در موبایل و تبلت رو میده حالا مساله اینه و مشکل اصلی و اساسی اینه که ما که تلفن همراه هوشمند نداریم چیکار کنیم؟ ای بر پدر فیلتر کننده تلگرام لعنت و بدتر از اون بر پدر اون کسی که تو این نسخه این داستان هارو درآورد لعنت

مطالب تصادفی