حساب‌های كاربری دزدیده شده پیام رسان واتساپ

حساب‌های كاربری دزدیده شده پیام رسان واتساپ

درباره حساب‌های كاربری دزدیده شده

هرگز نباید کد تایید پیامکی واتساپ خود را با دیگران حتی دوستان یا خانواده به اشتراک بگذارید. اگر فریب خورده‌اید و کد خود را به اشتراک گذاشته‌اید و دسترسی به حساب واتساپ خود را از دست داده‌اید، برای بازیابی حساب كاربری خود دستورالعمل‌های زیر را مطالعه کنید.

اگر مشکوک هستید که شخص دیگری از حساب واتساپ شما استفاده می‌کند، باید به خانواده و دوستان خود اطلاع دهید چون این شخص ممکن است در گفتگوها و گروه‌ها شخصیت شما را تقلید و جعل کند. لطفا دقت کنید که واتساپ سرتاسر رمز گذاری شده است و پیام‌ها روی دستگاه شما ذخیره می‌شوند، بنابراین شخصی که از دستگاه دیگری به حساب شما دسترسی پیدا کند، نمی‌تواند مکالمات قبلی شما را بخواند.

 

چگونه حساب كاربری خود را بازیابی کنید

با شماره تلفن خود وارد واتساپ شده و با وارد کردن کد ۶ رقمی که از طریق پیامک دریافت می‌کنید، شماره تلفن خود را تاييد کنید.

به محض وارد کردن کد ۶ رقمی پیامکی، شخصی که از حساب كاربری شما استفاده می‌کند، بطور خودکار بیرون انداخته می‌شود.

ممکن است از شما خواسته شود تا کد تایید دو مرحله‌ای ارایه کنید. اگر این کد را نمی‌دانید، ممکن است شخصی که از حساب كاربری شما استفاده می‌کند، تایید دو مرحله‌ای را فعال کرده باشد. بدون کد تایید شماره دو مرحله‌ای باید ۷ روز صبر کنید تا بتوانید وارد حساب خود شوید. صرف نظر از اینکه این کد تایید را می‌دانید یا نه، به محض اینکه کد ۶ رقمی پیامکی را وارد کنید شخصی که به حساب كاربری شما وارد شده است، بیرون انداخته می‌شود.

 

توجه
  • اگر به حساب كاربری خود دسترسی دارید ولی مشکوک هستید که کسی از طریق واتساپ وب/دسکتاپ از حساب كاربری شما استفاده می‌کند، توصیه می‌کنیم تا از روی گوشی از همه کامپیوترها خارج شوید.
  • وقتی کسی بخواهد با شماره تلفن شما در واتساپ ثبت نام کند واتساپ برای محافظت از حساب كاربری‌تان، شما را مطلع می‌کند.
34 بازدید دسته بندی : شبکه های اجتماعی,مقالات دوشنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ بدون دیدگاه
لینک کوتاه مطلب : https://a4fran3.ir/?p=16540


نظرات شما