پشتیبانی تلگرام | سوال از تلگرام | تماس با تلگرام | سایت تلگرام

پشتیبانی تلگرام | سوال از تلگرام | تماس با تلگرام | سایت تلگرام

پشتیبانی تلگرام | سوال از تلگرام | تماس با تلگرام | سایت تلگرام

تلگرام یک برنامه‌ی پیام‌رسانی با تمرکز بر روی سرعت و امنیت است. این برنامه بسیار سریع، ساده و رایگان است و شما می‌توانید آن را بر روی تمامی دستگاه‌ها و وسایل خود به طور همزمان به کار ببرید. پیام‌های شما در روی تلفن همراه، تبلت یا رایانه‌تان به گونه‌ای یکپارچه، همگام‌سازی می‌گردند.

با تلگرام، شما می‌توانید هرگونه پیام، عکس، ویدیو و هر نوع ‌فایل‌ (doc, zip, mp3 و غیره) را برای دیگران بفرسـتید. هـمچنـین مـی توانیـد گروه‌هایی با تعداد اعضای حداکثر ۲۰۰۰۰۰ نفر و کانال‌هایی براى انتشار اطلاعات به تعداد نامحدود مخاطب ایجاد کنید. می‌توانید به مخاطبان خود پیام بفرستید و با استفاده از نام کاربری افراد، آنهـا را بیابیـد. در نتیجه، تلگرام مانند آمیزه‌اى از پیامک و ایمیل است. و می‌تواند تمامى نیازهاى شخصی و کارى شما را در پیام‌رسانی تأمین کند.

 

اگر هر پرسش دیگری دارید، با پشتیبانی تلگرام تماس بگیرید (در تلگرام به قسمت ‘Settings-Ask a Question’) بروید. توجه داشته باشید که پشتیبانی توسط داوطلبان انجام می‌گیرد. اگر نمی‌توانید وارد سیستم حساب کاربریتان شوید،از طریق فرم زیر اقدام کنید

https://telegram.org/support

ایمیل تلگرام ؟

abuse@telegram.org

dmca@telegram.org

 

 

 تویتر تلگرام؟

بله. ما را دنبال کنید: telegram@

حساب تویتر ما به زبان اسپانیایی: es_telegram@

به ایتالیایی: it_telegram@

به کره‌ای: kr_Telegram@

برای کاربران برزیلی: br_Telegram@

کاربران عرب زبان ما احتمالاً arabic_telegram@ را جالب خواهند یافت.

کمک به ورود به حساب کاربری در توییتر.

ما یک حساب کاربری ویژه داریم که می‌تواند به شما در مشکلات ورود به حساب کاربری کمک کند. smstelegram@ این حساب کاربری رسمی است. نترسید از اینکه شماره ای که از آن برای تلگرام استفاده می‌کنید را به او در پیام خصوصی ارسال کنید، ما به این اطلاعات برای بررسی مشکلات نیاز داریم.

مراقب باشید، ما هیچ حساب پشتیبانی دیگری در هیچ شبکه ی اجتماعی دیگری نداریم.

 

فیسبوک تلگرام؟

فیسبوک صفحه ما را به دلایل نامشخص برداشته است. ما به دنبال این هستیم که بفهمیم چه اتفاقی افتاده است و چگونه می‌توانیم آنرا برگردانیم. (اگر کنجکاو هستید، نشانی این است: https://www.facebook.com/tlgrm) .در حال حاضر، اگر کسی در فیسبوک ادعا می‌کند که از طرف ماست، راست نمی‌گوید

 

 

اگر هر سوالی دارید میتوانید در لینک زیر بپرسید

لینک کوتاه:

https://a4fran3.ir/?p=34294

2 نظرات

مطالب تصادفی