BeReal چیست؟ آموزش ثبت نام شبکه اجتماعی BeReal

BeReal چیست؟ آموزش ثبت نام شبکه اجتماعی BeReal

BeReal چیست؟ آموزش ثبت نام شبکه اجتماعی BeReal


BeReal چیست؟

در سال ۲۰۲۰ الکسیس بریات، یک کارآفرین فرانسوی تصمیم گرفت شبکه اجتماعی جدیدی بسازد که شیوه ای متفاوت از دیگر شبکه های اجتماعی در پیش بگیرد. در حقیقت، او با این اپلیکیشن از کاربران می خواهد خود واقعی شان باشند.

بنابراین BeReal جایگزینی برای اینستاگرام نیست و در آن نمی توانید پست هایی که تماشا می کنید را مدیریت و تصاویر خود را ویرایش کنید. در این اپلیکیشن خبری از فیلتر نیست و کاربران باید تصاویر خود را باید به همان صورتی که توسط دوربین ثبت شده با بقیه به اشتراک بگذارند.

نکته ی دیگر این است که اپلیکیشن برای ثبت تصویر، از دوربین جلو و عقب گوشی به طور همزمان استفاده می کند. یعنی تصویری که از خود در این شبکه اجتماعی به اشتراک می گذارید ترکیبی از تصاویر دوربین های جلو و عقب گوشی شما خواهد بود تا سایر کاربران بی کم و کاست از هر کاری که در حال انجام آن هستید و هر وضعیتی که در آن قرار دارید باخبر شوند.

در حقیقت، در شبکه اجتماعی BeReal تلاش بر واقعی بودن همه چیز است تا کاربران به هیچ روشی نتوانند در مورد کاری که در حال انجام آن هستند یا جایی که در آن حضور دارند دروغ بگویند.

یکی دیگر از مسائلی که در طراحی این اپلیکیشن به آن توجه و برای حل آن تلاش شده، مشکل اعتیادآور بودن شبکه های اجتماعی است. در اپلیکیشن BeReal برای ارسال پست و چک کردن پست های دیگران یک مهلت ۲ دقیقه ای برای کاربران در طول روز در نظر گرفته شده که زمان دقیق آن هم مشخص نیست.

شما تنها همین ۲ دقیقه را برای آماده کردن تصویر خود و پست کردن آن فرصت دارید. در نتیجه فرصتی برای ویرایش تصاویر و انجام کارهای دیگر باقی نمی ماند. تصاویر درون گالری گوشی خود را هم نمی توانید پست کنید.

 

تفاوت‌های اپلیکیشن BeReal با دیگر شبکه‌های اجتماعی

با این تفاسیر، BeReal قرار نیست جایگزین اینستاگرام باشد و در آن کاربران نمی‌توانند فیدهای خود را مدیریت یا تصاویر خود را ویرایش کنند. هیچ فیلتری در آن وجود ندارد و تصاویر کاربران دقیقا به همان صورتی که توسط لنز دوربین دیده می‌شود، با سایر کاربران یا حتی تمام جهان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

بیان این موضوع ممکن است بسیاری از کاربران که به استفاده از فیلترها یا ویرایش عکس‌های خود پیش از ارسال آن‌ها عادت کرده باشند را بترساند، اما نکته هولناک دیگر اینکه، زمانی که قصد ارسال پست خود را دارید، اپلیکیشن از دوربین جلو و عقب شما به صورت همزمان استفاده می‌کند. بنابراین پست ارسال شده توسط شما حاوی تصویری از دوربین اصلی و دوربین سلفی گوشی خواهد بود و به طور کامل می‌توانید کار در حال انجام خود را با سایر دوستانتان به اشتراک بگذارید.

به طور کلی، در BeReal نهایت تلاش شده تا همه چیز واقعی باشد و در آن به هیچ روشی نمی‌توانید در مورد جایی که هستید یا کاری که انجام می‌دهید دروغ بگویید!

تغییر مهم دیگری که در این اپلیکیشن وجود دارد، نحوه ارسال پست‌ها است. شاید یکی از مشکلات اصلی بسیاری از شبکه‌های اجتماعی فعلی، اعتیادآور بودن آن‌ها باشد، به این صورت کاربران در طول روز بسیاری از وقت خود را صرف چک کردن عکس‌های دیگران می‌کنند. با این وجود، BeReal تلاش کرده تا این مشکل را نیز برطرف کند، زیرا اپلیکیشن برای ارسال پست‌ و حتی چک کردن عکس سایر افراد یه پنجره زمانی دو دقیقه‌ای در طول روز ارائه می‌کند که حتی زمان دقیق آن مشخص نیست!

 

آموزش ثبت نام شبکه اجتماعی BeReal :

شما در ابتدا باید Bereal را دانلود کنید . کافیست از گوگل پلی این نرم افزار را دانلود کنید و سپس آن را اجرا نمایید . قبل از اجرا حتما فیلترشکن خود را روشن کنید

BeReal چیست؟ آموزش ثبت نام شبکه اجتماعی BeReal

در قسمت اول برای خود یک نام نمایشی بزارید

BeReal چیست؟ آموزش ثبت نام شبکه اجتماعی BeReal

سپس تاریخ تولد خود را به میلادی وارد نمایید

BeReal چیست؟ آموزش ثبت نام شبکه اجتماعی BeReal

در این مرحله کشور ایران را انتخاب کرده و سپس شماره تلفن خود را بنویسید . (هم اکنون ارسال کد برای آیپی های ایران امکان پذیر نمیباشد)

BeReal چیست؟ آموزش ثبت نام شبکه اجتماعی BeReal

خب اکنون برای خود نام کاربری انتخاب کنید و بر روی continue بزنید

BeReal چیست؟ آموزش ثبت نام شبکه اجتماعی BeReal

خب اکنون یک عکس برای پروفایل خود انتخاب کنید تا ثبت نام شما انجام شود

 

در صورت استقبال کاربران ، آموزش تکمیلی برای این شبکه اجتماعی براتون فراهیم خواهیم کرد

 

 

لینک کوتاه:

https://a4fran3.ir/?p=55470

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات

مطالب تصادفی